Realitní kancelář Logic - Komerční, nebytové - Komerční, výrobně skladovací prostor Cerhovice

prodej

Komerční, výrobně skladovací prostor Cerhovice

ID nemovitosti: 777000/NO
Druh nemovitosti: Komerční
Lokalita: Berounsko, dálnice D5 Praha
Plocha / velikost:
Vlastnictví:
Cena: 60.000.000 Kč
PRONÁJEM Možnost pronájmu (i po částech)

Popis nemovitosti

PRONÁJEM
Možnost pronájmu (i po částech):
skladovací a výrobní prostory v halách: 80,- Kč/m2/měsíc
kancelářské prostory: 125,- Kč/m2/měsíc

Nabízíme k prodeji areál s výrobními halami, skladovými prostory, administrativní budovou se sociálním zázemím pro zaměstnance. Areál je z r. 1997, plocha činí 37 238 m2.

Situován je na okraji obce, má veškeré inženýrské sítě, vlastní trafostanici, vlastní zdroj vody i vlastní ČOV, je oplocen, se zabezpečovacím systémem, vybaven je parkovacími plochami a zpevněnými vnitřními komunikacemi (zámková dlažba).

Výrobní (příp. skladové) haly: 8 lodí rozpětí 12 m, výška cca 4,5 až 8 m, s vestavky a přístavky, tři lodi jsou vybaveny jednonosníkovými jeřáby s nosností 1000 kg, s vjezdy v čele hal a nakládacími rampami. V halách jsou betonové podlahy, vytápění plynové, celková plocha hal je 4000 m2, jedna z hal má suterén s vjezdem (sklad, údržbářská dílna).

Skladové prostory: z části zastřešené, z části volné regálové sklady na zpevněné ploše s kapacitou cca 4000 paletových míst. Administrativní budova: s recepcí, zasedací místností, kancelářskými prostory ve dvou podlažích, v suterénu šatny a sociální zázemí pro zaměstnance, plynová kotelna.

Dostupnost: sjezd z D5 cca 2 km.

Bližší údaje v RK Logic

PENB: třída G

Bližší informace v RK Logic
mobil: +420 602 350 733, e-mail: rklogic@seznam.cz

nahoru