Realitní kancelář Logic - Byty - Prodej bytu 2+kk s terasou, Beroun, golf, 18

Prodej

Prodej bytu 2+kk s terasou, Beroun, golf, 18

ID nemovitosti: 1033-16n
Druh nemovitosti: Byt
Lokalita: Beroun-Závodí
Plocha / velikost: 2+kk
Vlastnictví: osobní
Cena: 3.149.630 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi nový byt v golfovém rezortu Beroun za zaváděcí cenu, zajímavý k bydlení, jako investice i jako firemní byt.
Byt je o velikosti 2 + kk, 56,7 m2, s terasou o výměře ca 13 m2, situovaný ve 2. podlaží.
Je součástí projektu druhé a poslední etapy výstavby v této lokalitě s nabídkou 40 apartmánů ve velikostech od 38 m2 do 200 m2 navržených s důrazem na dostatečný prostor, s předzahrádkami, terasami a s výhledem na golfové hřiště. Situovaný je v pěkném přírodním prostředí na okraji Berouna.
Rezort se vyznačuje vysokým stupněm bezpečí, možností kvalitního sportovního vyžití a klidného bydlení. Je pod dozorem bezpečnostní agentury s ostrahou a non stop recepcí. V rámci tohoto pro veřejnost uzavřeného resortu je parkoviště pro rezidenty.
V areálu je k dispozici golfové hřiště, Fitness a Wellness s perličkovými lázněmi, saunou, masážemi a venkovním bazénem, služba hlídání dětí.
Dále je zde restaurace TIFANNYS s celoročním provozem od ranních hodin, možnost využití konferenční místnosti, klubové místnosti, zázemí pro obchodní schůzky, hotelových pokojů a administrativních služeb recepce – zajímavé i pro firmy.
V ceně bytů je možnost výběru z několika designových řešení vnitřního vybavení zařizovacích předmětů, povrchů, obkladů, sanity, podlah a dveří.
V případě nákupu této nemovitosti získává vlastník možnost 50% slevy na členství v tomto resortu a na veškeré další aktivity v rezortu.
Dostupnost na metro do Prahy cca 10 minut autem.
Termín dokončení je konec roku 2017.
PENB: „B“

Bližší informace v RK Logic
mobil: +420 602 350 733, e-mail: rklogic@seznam.cz

nahoru